Produkcja poduszek, wsadów i poszyć
do mebli tapicerowanych, akcesoria meblowe.

 

 

 

O Nas

Od 2003 roku przedsiębiorstwo PUR Sp. z o.o. buduje solidną markę, dostarczając wysokiej jakości usługi i towary.

Podstawowa działalność firmy polega na szyciu poduszek i pokrowców do mebli tapicerowanych. Nowoczesny park maszynowy, doświadczona kadra kierownicza i wykwalifikowani pracownicy, umożliwiają terminową realizację zamówień w doskonałej jakości dla najbardziej wymagającego klienta.

więcej

Oferta

Oferujemy włókninę puszystą produkowaną z włókien poliestrowych metodą tradycyjną (układaną) z klasycznym (poziomym) ułożeniem włókien w asortymentach gramaturowych od 60 do 400 g/m² i szerokości do  2,4 m.

więcej
Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam się

Korzystanie ze strony internetowej www.pur-nidzica.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.