Produkcja poduszek, formatek pianki, wsadów i poszyć do mebli tapicerowanych

Zapraszamy do współpracy

Wypełnienia

Kulka silikonowa

Oferujemy kulki silikonowe, które są produkowane z cienkich rurkowych włókien poliestrowych HCS, uformowanych w kuleczki. Dzięki kanalikom powietrznym oraz skrętnemu karbikowaniu, granulat idealnie dopasowuje się do spoczywającego na nim ciężaru, co gwarantuje długotrwałą odporność na zgniatanie. 

Kulka silikonowa znajduje zastosowanie jako materiał wypełniający m.in. poduszki, śpiwory, kołdry. Nadaje wyrobom miękkość i puszystość, podnosząc przy tym komfort użytkowania. Jest materiałem antyalergicznym.

Frytka

Produkt otrzymywany w wyniku cięcia pianki poliuretanowej na drobne kawałki o równych krawędziach.

Pianka szarpana

Surowiec uzyskiwany w procesie rozdrobienia pianki poliuretanowej w maszynie o wysokich obrotach. Przy dużej prędkości następuje rozerwanie surowca na drobne, nieregularne kawałki.

 

Galeria zdjęć:

kulka silikonowa
kulka silikonowa
frytka
frytka
pianka szarpana
pianka szarpana
Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam się

Korzystanie ze strony internetowej www.pur-nidzica.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.