Produkcja poduszek, formatek pianki, wsadów i poszyć do mebli tapicerowanych

Zapraszamy do współpracy

O nas

PPH Jarosław Cierniewski istnieje na polskim rynku od 1998 roku. Specjalizujemy się w produkcji poduszek siedziskowych    i oparciowych do mebli tapicerowanych. Ponadto oferujemy również produkcje pokrowców skórzanych i materiałowych, materacy i foteli.

W skład przedsiębiorstwa wchodzą 3 zakłady produkcyjne, dzięki którym jesteśmy w stanie zapewnić Państwu terminowe dostawy. Nowoczesne skomputeryzowane linie produkcyjne wraz z kompetentną kadrą pracowniczą, pozwala na utrzymanie najwyższej jakości naszych produktów. Dzięki samodzielnej produkcji możemy zaoferować Państwu konkurencyjne ceny.

PPH Jarosław Cierniewski w 2006 roku zostało uhonorowane prestiżową nagrodą Gazela Biznesu, za najdynamiczniejszy rozwój w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw.

Wychodzimy naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom klienta, dostosowujemy ofertę do wysokich wymagań, co sprawia, że jesteśmy doskonałym dostawcą zarówno w kraju jak i za granicą. Działania w celu zapewnienia satysfakcji kontrahentów, potwierdzają naszą wysoką pozycję w branży, a elastyczność w negocjacjach wyraża zrozumienie partnerów biznesowych.

Uznanie i zadowolenie klienta daje nam motywację do dalszej współpracy.

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam się

Korzystanie ze strony internetowej www.pur-nidzica.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.