Production of squabs, foam furniture parts, fillings and covers for upholstered furniture

We are looking forward to doing business with you

About us

PPH Jarosław Cierniewski has been on the Polish market since 1998.

We specialise in production of sitting and back squabs for upholstered furniture. Furthermore, we also offer production of leather and cloth covers, mattresses and armchairs.

more

Offer

We offer squabs for upholstered furniture (back squabs, sitting squabs, decorative squabs), covers and foam furniture parts as well as fillings.

The thatch materials, the shapes, the filling, the combination of components are all adjusted to our customers’ needs.

more
Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam się

Korzystanie ze strony internetowej www.pur-nidzica.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.