HOME > MEBLE KONTRAKTOWE

MEBLE KONTRAKTOWE

Stworzone do wymagającego wnętrza


Lobby hotelowe z meblami kontraktowymi.

Meble kontraktowe dedykowane do pomieszczeń o dużym natężeniu ruchu muszą charakteryzować się wysoką wytrzymałością i funkcjonalnością oraz spełniać rygorystyczne wymogi zastosowań komercyjnych. 

Sprawdź, jakie meble możemy dla Ciebie wykonać!

NA JAKICH MATERIAŁACH PRACUJEMY?

Oferujemy szeroką gamę kolorów i materiałów do tapicerowania, aby stworzyć meble idealne do każdego pomieszczenia komercyjnego. Pracujemy na podstawie specyfikacji dostarczonej od klienta jak również opierając się na dokumentacji stworzonej przez nasz dział technologiczny. Wykorzystujemy materiały własne bądź powierzone przez klienta. Korzystamy z surowców takich jak:

- Konstrukcja: sklejka, płyta MDF, drewno lite (liściaste, iglaste), płyta wiórowa, płyta pilśniowa 
- Pianki: wysokoelastyczne HR, niepalne, outdoorowe, memory
- Obicie: tkaniny materiałowe, skórzane, alcantara

JAKIE MEBLE KONTRAKTOWE WYKONUJEMY?


Loże

Eleganckie, praktyczne i wytrzymałe. Loże subtelnie dzielą wnętrze na użytkowe strefy i dzięki szerokiej gamie materiałów świetnie komponują się z wystrojem. To propozycja dedykowana lokalom gastronomicznym, których właścicielom zależy na stworzeniu domowej atmosfery i zapewnienia gościom nieco prywatności.


Lobby

Lobby to szczególne miejsce w hotelu ponieważ jest widoczne tuż po wejściu do obiektu. Dlatego ważne, aby prezentowało się estetycznie i efektownie. W PUR z mistrzowską precyzją wykonujemy meble do lobby, które w połączeniu z pozostałymi meblami tworzy harmonijną całość i zachwycają od pierwszego spojrzenia. 


Sofy 

Razem zaprojektujmy wygodną i zachwycającą sofę, która stanie się centrum pomieszczenia - pokoju hotelowego, lobby, poczekalni - dzięki wyjątkowej formie i wyrazistemu kolorowi. Z przyjemnością zrealizujemy Twoje zamówienie na sofę kontraktową: czy to w minimalistycznym klasycznym stylu czy bardziej awangardowym. 


Fotele 

To dobre rozwiązanie do nieco mniejszych przestrzeni, gdzie brakuje miejsca na sofę. Wykonujemy fotele zarówno na zamówienia specjalne (pojedyncze sztuki w wyjątkowym stylu), jak i komplety mebli kontraktowych wypoczynkowych (sofa i fotele) w nawiązującej do siebie stylistyce. 


Wezgłowia

To nie tylko element dekoracyjny, ale przede wszystkim praktyczny - oparcie się o miłe w dotyku i komfortowe wezgłowie to nieodłączna cząstka relaksu. Wiemy o tym doskonale, dlatego oferujemy wykonanie niepowtarzalnych wezgłowi tapicerowanych według indywidualnego projektu oraz z naszej standardowej oferty.


Ścianki

Panele tapicerowane to wyróżniające się komponenty, chętnie montowane na ścianach lokali zachowanych w stylu glamour, natural, czy klasycznym. Dodają wnętrzu przytulności, dodatkowo wyciszają je i ozdabiają w niebanalny sposób. Tworząc ścianki, dbamy o dobór wysokojakościowych materiałów i techniki, aby panel był jak najbardziej odporny na uszkodzenia i cieszył oko przez długi czas.


Wszystkie nasze meble posiadają certyfikat FSC.